Vastupidav nii ajas kui ruumis – ajatu klassika

Monaco seeria mööbel on tootmises olnud juba aastakümneid. Ajatu väljanägemine ja toodete vastupidavus kindlustavad ruumi sobitumise ka aastate pärast.

Täispuidust Monaco mööbliseeriast leiate sobiliku nii elu- söögi- kui ka magamistoa sisustamiseks. Monaco seeria teevad eriliseks kaunid täispuidust ornamendid, iludetailid ja liistud. Harmoneeruva lõpptulemuse annavad antiikse kujundusega metallist käepidemed.

Tooted on valmistatud kvaliteetsest männi täispuidust, mis tagab esemete suure vastupidavuse. Oleme kasutanud vaid FSC-sertifitseeritud puitmaterjali.

Antud seeria toodete sahtlid liiguvad metallsiinidel ja on stopperitega. Sahtlid teeb tugevaks kalasabatapi kasutamine.

Monaco mööbliseeria viimistlemisel oleme kasutatud peitsi, lakki või värvi. Peitsi kasutamine toob esile puidu kauni mustri, lakkimine tagab toote kestvuse ning hea väljanägemise pikaks ajaks.
Peitsitoonide valikus on: vana mänd, tumepruun, kastan Lakitoonidest pakume naturaalset tooni, vähekatvat valget ja peaaegu katvat valget lakki.

Kliendile, kes soovib katvat valget pinda, pakume MDF-st valmistatud Monaco sarja tooteid. MDF on keskmise tihedusega puitkiudplaat, mida toodetakse puidukiudusid suure surve all kõrge temperatuuriga kokku surudes. Sidumiseks kasutatakse orgaanilisi sideaineid. Tooted on viimistletud valge värviga.

Eriliseks teeb Monaco seeria mööbli võimalus, kliendil ise, kombineerida erinevaid toone pealmistel plaatidel või karniisidel. Lai värvivalik tagab esemete parema sobitumise erinevatesse interjööridesse.

Monaco seeria tooted jõuavad tellijani monteerituna, va voodid.